Bornova / İzmir

+90 541 358 88 24

7/24 Hizmetinizdeyiz.

Solar Sulama Sürücüsü

SolarSulama.net mühendislik ekibimiz ile en iyi solar sulama sürücülerini özel sürücü panolarında toplayarak sulama sistemlerinde ihtiyaç olan koruma sigortalarını kullanıyoruz. Tüm ürünlerde olduğu gibi solar sulama sürücüsü seçiminde de kalitemizi en üst seviyede tutmak için kalite kontrol süreçlerimizde titizlikle çalışıyoruz. Kullandığımız güneş enerjili sulama sürücülerinin tamamı A kalite ürünlerdir.

gunes-enerjili-sulama

Kalite Sınıfı

Projelerimizde kullandığımız Frecon ve Siemens marka güneş enerjili sulama sürücülerinin tamamı A+ kalitedir. Yüksek kalite kontrol standartları çerçevesinde üretimi yapılan sürücülerimiz yurtiçi ve yurtdışı birçok projede kendini kanıtlamıştır.

Ürün Garantisi

Kullandığımız tüm sulama sürücüleri 2 Yıl garantilidir. Sürücülerimizde verdiğimiz ürün garantisi doğrudan üretici firma tarafından sağlanmaktadır.

Soft Start

Güneş enerjili sulama sürücülerinimizde bulunan soft start (yumuşak kalkış) özelliği sayesinde pompanızı bulut geçişleri ilk kalkış ve kapanışta ani dur kalklardan koruyarak sistem ömrünü çok uzatmaktadır.

Ücretsiz Projelendirme ve Keşif

Tarımsal Sulama Teklifi

Formu doldurarak anında teklif alın. Satış ekibimiz sizinle irtibata geçerek ihtiyacınız olan sistem ile ilgili detaylı bilgi vermek için en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.