Bornova / İzmir

+90 541 358 88 24

7/24 Hizmetinizdeyiz.

Güneş Paneli

SolarSulama.net ekibi olarak sistemlerimizde kullandığımız tüm ekipmanlar gibi güneş panelleri seçiminde de ürün kalitesini en üst seviyede tutmak için kalite kontrol süreçlerimizde titizlikle çalışıyoruz. Kullandığımız güneş panelleri tamamı A kalite ürünlerdir.

gunes-enerjili-sulama

Kalite Sınıfı

Güneş Paneli ile sulama pompası çalıştırmak için projelerimizde Mitasun marka güneş panelleri tamamı A+ kalitedir. Yerli üretim yüksek kalite kontrol standartları çerçevesinde üretimi yapılan güneş panelleri yurtiçi ve yurtdışı birçok projede kendini kanıtlamıştır.

Güneş paneli ile ilgili daha detaylı bilgi ve güneş panelleri seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri öğrenmek için tıklayın.

Verim Garantisi

Kullandığımız tüm Güneş Panelleri 25 Yıl verim garantilidir. Lineer verim garantisi ile 25 yıl sonunda sisteminizi %80 verimle çalışacağını taahhüt ediyoruz.

Güç Toleransı

Mitasun marka güneş paneli ürünlerinde güç toleransı sadece artı (+) olarak sunulmaktadır. Güneş Panellerinde Artı (+) sayesinde sizlere satın aldığınız panel gücünün doğruluğunu garanti ediyoruz.

Premium Quality
Yüksek Verimlilik
Verim Garantisi
+ Güç Toleransı

Ücretsiz Projelendirme ve Keşif

Tarımsal Sulama Teklifi

Formu doldurarak anında teklif alın. Satış ekibimiz sizinle irtibata geçerek ihtiyacınız olan sistem ile ilgili detaylı bilgi vermek için en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.